اردوی تیم فوتبال نوجوانان

​مهندس مهران بهرامی نژاد شهردار منطقه دو همسفره با تیم فوتبال نوجوانان شهرک بهار

مهندس مهران بهرامی نژاد شهردار منطقه دو همسفره با تیم فوتبال نوجوانان شهرک بهار
به همت شهرداری منطقه دو اردوی یکروزه دانش آموزان تیم فوتبال شهرک بهار به مناسبت دهه کرامت و بمنظور توجه و رسیدگی شهردار منطقه دو به محله های کم برخوردار ، در باغ شمس برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، در این برنامه یکروزه که در باغ شمس برگزار شد ، مهندس بهرامی نژاد شهردار محترم منطقه دو به همراه تعدادی از مسئولین و تعدادی از یاوران محترم شورای محل در جمع نوجوانان تیم فوتبال شهرک بهار ( که تمرینات لازم  با همکاری خانه محله شهرک بهار انجام میپذیرد) ، حضور داشتند .
در این دیدار دوستانه شهردار منطقه دو ضمن ابراز شادمانی از وجود نوجوانان که آینده سازان میهن اسلامیمان میباشند و از اینکه ورزش و سلامتی که پایه و اساس یک زندگی سالم میباشد را سرلوحه خود قرار داده اند ، تاکید بسیاری بر خواندن دروس جهت موفقیتهای تحصیلی نمود و اظهار داشت : ورزش در کنار آموختن علم و دانش مفید خواهد بود .و با تحصیلات در مدارج بالاتر میتوانند در حل مشکلات خانه ، محله و شهر مفید واقع شوند .
گفتنی ست در این روز مفرح  که با برنامه های متنوع  ، پر هیجان و شاد همچون مسابقات مختلف ورزشی ، اهداء جوایز ، تقدیر از نوجوانان ، پذیرایی و .... انجام پذیرفت ،
در پایان نیز با گسترده شدن سفره ناهارکه از قبل تدارک دیده شده بود ، مهندس بهرامی نژاد نیز به جمع نوجوانان شهرک بهار پیوست .
 
 
 روابط عمومی شهرداری منطقه دو
 

منبع : شهرداری منطقه دو شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۹۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است