خبر جلسه ۱۳۷

مهندس مهران بهرامی نژاد شهردار منطقه دو : از شهروندان گرامی که با تماس های خود به مرکز 137 ما را در انجام خدمات یاری می نمایند ، سپاسگزاریم.
دکتر غلامرضا شهریاری رئیس اداره اطلاع یابی و ارتباط مردمی : منطقه دو شهرداری با مدیریت بسیار عالی، درایت و جدیت تمام در کلیه موارد ارتباطات شهروندان با سامانه 137، بسیار خوش درخشیده است.
نشست دوستانه هم اندیشی با حضور مهندس بهرامی نژاد شهردار محترم منطقه دو به همراه معاونین و مسئولین اجرایی و دکتر شهریاری رئیس محترم اداره اطلاع یابی و ارتباط مردمی 137 و همراهان در سالن جلسات منطقه دو شهرداری تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو؛ در این جلسه که دو ساعت به طول انجامید ، شهردار منطقه دو ضمن خوشامدگویی به مهمانان و ابراز خورسندی از سرعت پاسخگویی همکاران منطقه دو که نشان از ارتباط بسیار خوب با همکاران مستقر در سامانه مرکزی را نیز دارد ، خاطر نشان کرد: آنچه ما را در امر خدمتگزاری مصمم تر می نماید و باعث قوت می باشد، توجه شهروندان به شهر و تماسهای آنان با این مرکز می باشد. از ساکنین این منطقه نیز سپاسگزاریم که در این امر مهم همیار شهرداری منطقه می باشند.
سپس رئیس اداره اطلاع یابی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران منطقه دو شهرداری در خصوص پاسخگویی سریع و رسیدگی در کمترین زمان ممکن و بعضأ مواردی اورژانسی محله ها در محدوده منطقه و همچنین کسب رضایت مندی شهروندان از این امر ، افزود: گرچه توجه و رسیدگی و کسب رضایت همواره مشکل بوده است و امکان جوابدهی در بعضی موارد سخت می باشد ، اما جای بسی تقدیر دارد که منطقه دو شهرداری در این امر پیشکسوت بوده است.
در این نشست نیز مروری بر آمار و داده های سامانه مرکزی 137، همچنین عملکرد این منطقه انجام شد و هر کدام از مسئولین اجرایی منطقه گفتگوهایی در خصوص مشکلات و مسائل که با آن مواجه بودند، به همراه پیشنهادات جهت راه حل ارائه نمودند.
در انتهای گفتگوها جوابیه و راهکارهایی از سوی کارشناسان سامانه 137 جهت بهبود شرایط ارائه شد.
در پایان جلسه دو ساعته مهندس بهرامی نژاد بیان داشت : امیدواریم با رسیدگی سریع به درخواستهای شهروندان گرامی و ساکنین این منطقه شهرداری که همواره یاور ما در انجام خدمات رسانی می باشند، به سوی شهری ایده آل و موفق پیش رویم و این مهم را با دستان خود و همکاری مردم بسازیم. زیراکه شهر خوب را خود مردم می سازند و مجموعه شهرداری نیز در امر خدمتگزاری همواره آمادگی خود را اعلام 
می نماید.
 
 
 

منبع : شهرداری منطقه دو شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۳۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است