نشست همدلی با یاوران شورا

مهندس بهرامی نژاد شهردار منطقه دو: انتظار داریم در سال جدید نیز یاوران محترم شورا همچون گذشته با انرژی مضاعف در کنارمان قرار داشته باشند.
دکتر قائدی عضو محترم شورا: باید قدر اینهمه خوبی های مردم را بدانیم که در تمام سختیها درکنار یکدیگر و پایبند به اصول و ارزشهای والای انقلاب اسلامی هستند .
نشست همدلی و تبریک سال نو دکتر قائدی سخنگو عضو محترم شورا و ناظر در منطقه دو شهردای ، مهندس بهرامی نژاد شهردار منطقه دو به همراه معاونین ومسئولین با یاوران این منطقه از شهرداری در سالن اجتماعات ساختمان شهرداری منطقه دو تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو این دیدار که همزمان با جشن میلاد گلهای باغ نبوت و روز جانباز مصادف بود و در ابتدای برنامه در نمازخانه با حضور پرشور خود جشن را رونق خاصی بخشیدند.
مهندس بهرامی نژاد شهردار منطقه ضمن تقدیر و تشکر از یاوران شورا در خصوص فعالیتها و امداد رسانی به شهروندان در زمان وقوع سیل از همه آنان خواست که نسبت به معرفی افرادی که گرفتار سیل و حادثه شده اند ، به استانداری اقدام نمایند و در خصوص شفاف سازی اذهان دیگر شهروندان نیز اطلاع رسانی شود و انتظار می رود که در تمام شرایط و مشکلات پیش رو یاوران منطقه همواره بازوان توانمند شهرداری باشند. ما نیز در رفع مشکلات و معضلات مردم محلات در حد توان اقدام می نماییم.
دکتر قائدی عضو محترم شورا نیز ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه ، از همدلی و همراهی یاوران و دیگر مردمان شهر شیراز که عزت و سربلندی را به رخ جهانیان کشیدند تشکر و قدردانی نمود .
سپس توضیحات اجمالی از فعالیت شورای اسلامی شهر زمان وقوع بحران سیل داده شد و ابراز خورسندی از اینکه به جای واژه جستجوی مقصر، همه با هم در صحنه خدمتگذاری حضور داشتند.
وی افزود : باید قدردان این تلاشها ، فداکاری ها و نوعدوستی های مردم باشیم و خواهشمندیم یاوران عزیز در این شرایط فعلی و وضعیت، همبستگی بیشتری نسبت به گذشته و با همدلی افزون تر در کنار شهرداری و شورای شهر باشند.
سپس شهردار منطقه دو ادامه داد : با توجه به اینکه بافت فرسوده مساحت بسیاری از این منطقه را در بر گرفته است، فلذا مسائل و مشکلات در زمان بارندگی نیز زیاد می باشد و این منطقه شهرداری با توجه به اقدامات خوبی که  پیش از این در بافت های مذکورانجام داده و همچنین با وجود پروژه های موثری که در سال گذشته به بهره برداری رسیده است انشالله شاهد کاهش مشکلات باشیم .
در این نشست دو ساعته نیز هر کدام از یاوران پیشنهادات خاص خود را در زمینه های مختلف همیاری و کمک به رفع شرایط جهت پیشگیری از وقوع بحران ارائه  و  همچنین مسائل و مشکلاتی که در بافت های محله ای وجود داشت را مطرح نمودند که طی صورتجلسه ای جهت بررسی و اقدام یادداشت ، شد .
روابط عمومی شهرداری منطقه دو

منبع : شهرداری منطقه دو شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است