مهندس مهران بهرامی نژاد شهردار منطقه دو همسفره افطار در جمع اهالی روزه دار محله دهپیاله ؛

مهندس مهران بهرامی نژاد شهردار منطقه دو همسفره افطار در جمع اهالی روزه دار محله دهپیاله ؛
حضورشهردار منطقه دو به همراه مهندس زندیه معاون مالی  اداری و اقتصادی منطقه و دیگر مسئولین اجرائی  این منطقه شهرداری در حسینیه صاحب الزمان (عج) شهرک شهید دوران (دهپیاله)به مناسبت میلاد امام حسن (ع) .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مهندس بهرامی نژاد خاطر نشان کرد : همزمان با میلاد کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع) و با هدف محله محوری ، رسیدگی به محلات کم برخوردار و اقشار آسیب پذیر جامعه و همچنین ایجاد روحیه مضاعف و شادی در بین ساکنین این محلات مبنای کار و خدمات رسانی را برآن نهاده ایم که رسیدگی و توجه به این قشر بیش از پیش انجام پذیرد . بر همین اساس برنامه پخت افطاری حدود 500 دست غذا توسط همکاران بخش فرهنگی منطقه دو شهرداری و توزیع در محله دهپیاله  به همراه نمازجماعت مغرب و عشاء ، گسترانیدن سفره افطار در حسینیه صاحب الزمان (عج) این محله به همراه جشن میلاد همراه با پذیرائی شربت در بین اهالی که با هماهنگی و همکاری معتمدین و یاوران محترم و پر تلاش شورای محلی برپا شد  .
وی ادامه داد : با توجه به استقبال گسترده اهالی محله دهپیاله از این برنامه ، به همین منظور چهارشنبه شب مصادف با 16 رمضان نیز در حسینیه شهید آیت ا... دستغیب محله شیخ علی چوپان با عنوان افطاری در کنار مردم محله ها ، بصورت گسترده تر انجام خواهد پذیرفت .
مهندس مهران بهرامی نژاد  و همراهان در پایان این مراسم معنوی نیز بصورت مستقیم با مردم ملاقات نمودند و از نزدیک شنوای درد دل و گفتگوهای آنان جهت بررسی مشکلات و ارائه راه حل بمنظور رفع آن  شدند .
 
روابط عمومی شهرداری منطقه دو ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
منبع : شهرداری منطقه دو شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss