تجلیل از مهندس بهرامی نژاد شهردار منطقه دو بدلیل فعالیتهای چشمگیر این منطقه شهرداری در امر مناسب سازی ویژه معلولین ؛

تجلیل از مهندس بهرامی نژاد شهردار منطقه دو بدلیل فعالیتهای چشمگیر این منطقه شهرداری در امر مناسب سازی ویژه معلولین ؛
شهردار منطقه دو : در منطقه دو شهرداری در صد بیشتری را از میزان تعریف شده در بودجه پروژه ها که جهت امر مناسب سازی و تسهیل در عبور و مرور معلولین در نظر گرفته شده است ، به این مسئله اختصاص داده ایم .
در اولین جلسه کمیته هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کلانشهر شیراز در سال 98 به ریاست فرمانداری شیراز و با حضور مهندس امیدوار معاون محترم فنی و عمرانی فرمانداری ، دبیری مدیریت بهزیستی جناب آقای دکتر آذرمی و به میزبانی شهرداری منطقه دو در سالن اجتماعات ساختمان شهرداری منطقه یک انجام شد ، از مهندس بهرامی نژاد بصورت ویژه با اهداء لوح تقدیر ، تجلیل شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ؛ در این نشست که با حضور چشمگیر نمایندگان ارگانها و سازمانهای مختلف شهرستان ، چند تن از شهرداران محترم دیگر مناطق و در جمع اصحاب محترم رسانه صورت پذیرفت ، شهردار منطقه دو نیز در جایگاه خاص خود توضیحاتی در خصوص شرایط و ویژگیها واقدامات این منطقه شهرداری همچنین ارائه مستندات بصورت پاورپوینت در جمع حاضرین گفتگو نمود .
وی خاطر نشان کرد : همواره توجه ویژه به این قشر از جامعه باید در برنامه تمامی مدیران شهری باشد و سرلوحه کارها قرار گیرد و در همین راستا شهرداری منطقه دو نیز در تمامی پروژه های عمرانی خود اولین مسئله راکه در نظر گرفته مناسب سازی و تسهیل در عبور و مرور معلولین و نابینایان میباشد که اختصاص دادن در صد بیشتری از ردیف بودجه تعریف شده برای این امر را به چنین موضوع مهمی خود گواه این ادعا می باشد .
وی همچنین ضمن اعلام آمادگی ، از همه حاضرین دعوت نمود که هرزمان آمادگی داشته باشند از پروژه هائی چون بوستان جوان ، همسطح سازی خیابان خیام ، کوچه ادیان و دیگر مکانهای سطح منطقه بازدید بعمل آورند .
در پایان این نشست دو ساعته که هرکدام از نمایندگان نظرات و مشکلات خویش را نیز ارائه نمودند  ، از مهندس بهرامی نژاد با اهداء لوح تقدیر ، تجلیل و قدردانی شد .
همچنین از جناب آقای حمزه گوهری رئیس محترم جامعه معلولین استان فارس و مشاور شهردار منطقه دو در امر مناسب سازی ویژه معلولین نیز بدلیل پیگیریهای مجدانه و فعالیتها و تلاش مضاعف در این زمینه ، و مهندس باقری معاون خدمات شهری با اهداء لوح قدردانی شد .
                           روابط عمومی شهرداری منطقه دو ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
منبع : شهرداری منطقه دو شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۴۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss