تاریخ درج : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
جلسه شورای مدیران منطقه دو
برگزاری جلسه شورای مدیران شهرداری منطقه دو

💠 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، جلسه شورای مدیران شهرداری منطقه با حضور شهردار، معاونین و مسئولین واحدهای مربوطه با هدف بررسی مشکلات هر یک از حوزه های اداری، و اجرایی شهرداری منطقه و ارائه راهکار مناسب جهت رفع معضلات در دفتر شهردار منطقه برگزار شد و در این جلسه  مشکلات، پیشنهادات و مصوبات معاونت ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

🔹در این نشست، مهندس مقدس زاده شهردار منطقه تشکیل اینگونه جلسات را فرصتی مناسب جهت بررسی امور جاری و اجرایی حوزه های مختلف، همپوشانی برنامه ها عنوان کرد و گفت: هر یک از معاونت ها و واحدهای مربوطه بازوهای اجرایی مدیریتی منطقه محسوب می شوند که همکاری تمامی معاونت ها و اجرای مناسب طرح ها و برنامه ها می تواند در تقویت همه جانبه مدیریت منطقه موثر واقع شود. به همین منظور برگزاری مستمر جلسات  راهبردی شورای معاونین و مدیران نقش بسزایی در ارتقای کارکرد تمامی واحدهای منطقه دارد.

🔸در این جلسه مقرر شد که تمامی واحدها منطقه نسبت به برنامه ریزی در خصوص شاخص های تلفیقی دوگانه ( نظام ارزیابی دو عاملی) اقدام و نتیجه جهت جمع بندی به حوزه معاونت مربوطه ارائه گردد.

🔸یکی دیگر از دستور کارهای جلسه شورای مدیران این بود که؛ واحد تخلفات منطقه با توجه به تاکید شهردار شیراز نسبت به برنامه ریزی در خصوص ایجاد سازوکار برخورد و پیشگیری از تخلفات ساختمانی اقدام نماید.
 
🔸از دیگر مواردی که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت؛ برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس، جلسات بودجه واحد مالی و موضوعات مربوط به خانه محله بود همچنین برنامه های اولویت دار هر یک از معاونت ها و مشکلات پیش رو مطرح و رسیدگی به آنها در دستور کار شهردار قرار گرفت.

🔹در پایان جلسه، از نرگس گرمنجانی مسئول واحد سیما، منظر و فضای سبز شهری منطقه به جهت عملکرد خوب واحد مذکور با اهداء لوح تقدیر توسط شهردار منطقه تقدیر بعمل آمد.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
فلکه خاتون- خیابان دلاوران بسیج -ابتدای بلوار رازی
12 - 37259808
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲