تاریخ درج : پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
نصیری، عضو و ناظر شورا در شهرداری منطقه دو شیراز افتتاح دفتر رابطین شوراهای محلات در منطقه موجب سرعت بخشی به امور است
نصیری، عضو و ناظر شورا در شهرداری منطقه دو شیراز
 
افتتاح دفتر رابطین شوراهای محلات در منطقه موجب سرعت بخشی به امور است
 
عضو ناظر شورا در منطقه دو شهرداری شیراز ضمن ابراز خرسندی از افتتاح دفتر  رابطین شورا در ساختمان شهرداری منطقه دو، اظهار کرد: افتتاح این دفتر موجب سرعت بخشی به امور مردم می شود
🔹️ به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، دکتر مهدی نصیری با بیان اینکه تسهیل در امور مردم در اولویت کارهای شهرداری قرار دارد، گفت: توجه به نیازهای مردم و شهروندان منطقه مورد توجه قرار دارد و خوشبختانه دکتر شهریاری، شهردار منطقه دو نیز ارتباط خوب و موثری با مردم و یاوران شورا دارد و همین امر باعث شده تا شهرداری منطقه دو در شمار بهترین شهرداری های مناطق محسوب شود..
وی با اشاره به فعالیت خوب و‌ دقیق یاوران شورا در جهت رفع نیازهای شهروندان افزود: افتتاح این دفتر موجب ارتباط بهتر بین یاوران شورا و مردم خواهد بود.
 
وی افزود: یاوران شورا نماینده اعضای شورا و شهرداران مناطق در بین مردم هستند و بی واسطه درخواست های مردم را مطرح و پیگیری می کنند بنابراین داشتن دفتری در ساختمان شهرداری منطقه ضروری بود.
 
هدف برداشتن گامی رو به جلو هست
 
مهندس تذروی، نایب رییس شورای شهر شیراز نیز که در مراسم افتتاح دفتر  رابطین شورا در ساختمان شهرداری منطقه دو حضور داشت، اظهار کرد: هدف از افتتاح این دفتر در واقع برداشتن گامی رو به جلو در جهت ارایه خدمت بهتر به مردم است.
 
وی با بیان اینکه دفتر رابطین  شورا در ساختمان شهرداری منطقه دو کمک می کند تا زودتر به اهداف مورد نظر دست یابیم، گفت: بسیاری از مشکلات مردم در همین دفتر حل و فصل خواهد شد.
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: همواره نیاز و نقطه نظر مردم در اولویت کارهای عمرانی شهرداری قرار دارد و به عبارتی دیگر مردم تعیین می کنند که چه نیازهایی دارند و اولویت با اجرای چه پروژه هایی است.


وی با بیان اینکه گاهی در یک محله احداث مسجد مورد نیاز است و در محله ای دیگر داشتن پارک، و ما به عنوان نماینده و منتخب مردم وظیفه داریم تا نیازهای مردم را برطرف کنیم که خوشبختانه در سطح شهرداری منطقه دو، عملکرد خوب و موثر دکتر شهریاری، موجب اجرای پروژه های مورد نیاز مردم شده است. و افتتاح دفتر رابطین شورا موجب سرعت بخشی به امور خواهد شد.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
فلکه خاتون- خیابان دلاوران بسیج -ابتدای بلوار رازی
12 - 37259808
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۰۳/۰۲