آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
تاریخ درج : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
با اوضاع اقتصادی فعلی کارکردن دل شیر می خواهد
شهریاری شهردار منطقه دو :
با اوضاع اقتصادی فعلی کارکردن دل شیر می خواهد .
شهریاری در ادامه بازدید های میدانی با اشاره به مطلب فوق گفت در بحث عملیات عمرانی شاخص و تاثیر گذار اگر دل شیر داری وارد میدان شوی .
وی در ادامه بیان داشت :
خدای را شاکریم که بنا به تمهیدات و سیاست گذاری هدفمند ، شجاعانه و هوشمندانه جناب مهندس اسکندرپور شهردار کلانشهر شیراز به حول و قوه الهی تمامی پروژه های تاثیر گذار مجموعه توانمند شهرداری با توجه به شرایطی که در افزایش بهای مصالحبوجود آمده کاملا فعال است و فعالیت هیچ پروژه ای در سطح شهر متوقف نشده است.
شهردار منطقه دو در ادامه به پروژه بزرگ و تاثیر گذار پیاده راه سلامت که در طرح اولیه آن پیش بینی های مفید در بعد خدماتی ،تفریحی،فرهنگی ورزشی دیده شده و در محدوده این منطقه در دست احداث است اشاره و بیان کرد که ، این پروژه مشمول حال تمام گروه های سنی و خانواده ها بوده و با فراغ بال میتوانند از امکانات و فضاهای ایجاد شده استفاده بهینه داشته باشند که بحمدالله با دعای خیر مردم و همت تلاشگران این شهرداری از پیشرفت بسیاری خوبی برخوردار است .
شهریاری در پایان اظهار امیدواری کرد که این نوید را به مردم خوب و با فرهنگ  ساکن در محلات این منطقه می دهم که بزودی این پروژه را به سرانجام رسانده و مورد بهره برداری آنان قرار خواهیم داد.


 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
فلکه خاتون- خیابان دلاوران بسیج -ابتدای بلوار رازی
12 - 37259808
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد